ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

3 marca 2019 r.

Warsztaty „Jestem tu nowy”

Zapraszamy na warsztaty dla wydawców muzycznych, które odbędą się w trakcie FRYDERYK.Festiwal w Katowicach!

W ramach konferencji towarzyszącej FRYDERYK.Festiwal serdecznie zapraszamy na warsztaty przygotowane przez specjalistów ZPAV, skierowane do producentów nagrań, zaczynających swoją działalność na rynku wydawniczym – „Jestem tu nowy”.

Omówimy najważniejsze kwestie związane z prawami pokrewnymi producenta fonogramów i wideogramów muzycznych, mówiąc wprost: piosenek i teledysków. Wytłumaczymy, na czym polega proces rejestracji w ZPAV oraz jakie płyną z tego korzyści.

Spotkanie odbędzie się 9 marca, początek o godz. 14:15 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Poprowadzi je Monika Jadczuk ze Związku Producentów Audio Video. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: producent@zpav.pl do dnia 7 marca 2019 r. (czwartek).


Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Pełen program dostępny jesttutaj.
Organizatorem wydarzenia Fryderyk Nagrody Muzyczne i Festiwal, Katowice 2019 jest Związek Producentów Audio Video. Partnerami ZPAV w tegorocznej edycji są Związek Artystów Wykonawców STOART oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Współgospodarzem wydarzenia jest miasto Katowice. Za produkcję odpowiadają agencje: LIVE oraz Festival Group.


Więcej o FRYDERYK.Festiwal


Designed by