ZPAV - O Nas ZPAV - Opłaty za Muzykę ZPAV - Muzyka a Prawo ZPAV - Bestsellery i Wyróżnienia ZPAV - Nagroda Muzyczna Fryderyk ZPAV - Dla Firm Muzycznych

Związek Producentów Audio-Video :: Aktualności

28 marca 2022 r.

„Tip-Top Lista” w Radiu Nowy Świat

Od 26 marca w każdą sobotę między 20:00 a 22:00 Radio Nowy Świat nadaje nowy program „Tip-Top lista”. W trakcie audycji prezentowane będą propozycje muzyczne, z których każda będzie walczyła o uwagę i głos słuchaczy.

Dwadzieścia utworów, dwudziestu wykonawców i dwadzieścia szans na to aby być numerem jeden. A wszystko w rękach Patronek i Patronów. Po zalogowaniu na stronie nowyswiat.online, każdy może oddać do 10 głosów, zarówno na utwory z podstawowej dwudziestki, jak i z poczekalni. Na głosy czekamy do godziny 17:00 w piątek – czytamy na stronach radia.

Przed listą emitowana będzie związana z nią audycja „Szczyt wszystkiego”, która uległa modyfikacji w związku z nowym programem. Patroni mogą głosować na obie listy, ale co tydzień młodzi autorzy będą musieli w cudzysłowie „oddać” piosenkę z pierwszego miejsca „Szczytu”. Utwór trafi więc do „Tip-Top Listy Radia Nowy Świat” – zapowiada Magda Jethon, redaktorka naczelna Radia Nowy Świat.

Wydanie zero „Tip-Top listy” można posłuchać tutaj:Źródło: nowyswiat.online
Designed by